چگونه بهترین ملزومات آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

توضیحات:

 • به نام خدا

   این موارد در فرآیند پخت و پز ضروری در نظر گرفته می شود ، در حالی که برخی دیگر موارد اضافی است که صاحبان خانه نیازی به داشتن آنها ندارند.

  به عنوان مثال ، چاقو برای هر آشپزخانه از اهمیت حیاتی برخوردار است ، به شرطی که از آن برای خرد کردن سبزیجات ، برش پنیر ، گوشت ، ماهی و سایر غذاها استفاده کنید. دیگر نیازی به خرید چاقوی بزرگ نیست زیرا در دست شما احساس راحتی نخواهد کرد. همچنین قرار است شما یک تخته برش با کیفیت بالا و ترجیحاً از چوب انتخاب کنید. برخلاف پلاستیک ، یک تخته برش چوبی راحتی بیشتری از نظر تمیز کردن و همچنین دوام عالی فراهم می کند.

  علاوه بر این ، هر صاحب خانه برای پخت وعده های غذایی مختلف به یک ظرف در آشپزخانه خود احتیاج دارد ، به همین دلیل ظرف باید از مواد مناسب ساخته شود. تابه های نچسب در سال های اخیر به یک روند تبدیل شده اند ، اما این مواد بسیار آسیب پذیر هستند. بنابراین ، به صاحبان خانه توصیه می شود که یک ظرف ساخته شده از فولاد ضد زنگ یا چدن ، که بسیار مقاوم تر در برابر خراش هستند ، خریداری کنند.

  قرار است جدا از یک ظرف عمیق ، هر خانوار یک گلدان استیل ضد زنگ داشته باشد که اندازه آن باید بر اساس تعداد اعضای خانواده باشد. اگرچه یک قابلمه برای پخت وعده های غذایی مختلف مانند سوپ و ماکارونی بیش از اندازه کافی است ، اما می توانید یک قابلمه بزرگتر ، مناسب برای تهیه غذا برای گروه بزرگتری ، تهیه کنید.

  علاوه بر این ، یک قابلمه با ابعاد کوچک برای پخت و پز قسمتهای یک شخص یا برای انجام کارهای ساده پخت و پز مانند گرم کردن شیر مناسب است. 

  آشپزخانه دیگر بدون شک ظرف پخت است که صاحبان خانه از آن برای تهیه گوشت ، سیب زمینی یا پخت کیک استفاده می کنند. این ظروف دارای انواع مختلفی از مواد ، اشکال ، اندازه ها و طرح ها هستند. مشابه قابلمه ها و قابلمه ها ، فولاد ضد زنگ به دلیل مقاومت خارق العاده در برابر صدمات ، انتخاب درستی برای مواد قابلمه است. از نظر شکل ، اعتقاد بر این است که تابه های پخت مستطیل شکل همه کاره تر از تخته های گرد هستند.

  علاوه بر این ، صاحبان خانه همچنین ملزم به خرید قاشق چوبی و یک کاسه مخلوط می شوند. از آنجا که اولی ها بویایی را جذب می کنند ، اطمینان حاصل کنید که از قاشق های چوبی مختلف برای هم زدن غذاهای شیرین ، تند و شور استفاده می کنید. همچنین ، هنگام انتخاب یک کاسه مخلوط کردن ، اطمینان حاصل کنید که از مواد ساخته شده از پلاستیک ساخته نشده است ، زیرا این ماده بدون در نظر گرفتن تلاش تمیز کردن ، بو و طعم را جذب می کند. یک گزینه بهتر خرید یک لیوان یا یک ظرف مخلوط سرامیک است.


 • تهیه و تنظیم توسط فروشگاه باروزی
  تماس : 09133332817
  انتشار مطلب در :