تاریخچه برند بلک اند دکر

توضیحات:

 • به نام خدا

  برند لوازم خانگی بلک اند دکر را می توان یکی از اصلی ترین برند ها در زمینه تولید لوازم برقی خانه و آشپزخانه دانست که در این زمینه بیش از دو دهه است که فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است . بلک اند دکر یکی از مشهورترین و محبوب ترین برند های تولید کننده لوازم الکترونیکی است که محصولاتش را در چند گروه بلک اند دکر ابزار ، بلک اند دکر لوازم یدکی ، بلک اند دکر سخت افزار و بلک اند دکر لوازم خانگی و شخصی تقسیم بندی میشود . اما با وجود این همه گستردگی محصولات و شهرت بالای آن باز هم هستند کسانی که بخواهند بدانند محصولات بلک اند دکر ساخت کجاست . بلک اند دکر یک کمپانی آمریکایی است که از سال 1910 فعالیت خود را آغاز کرده است . در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با این برند معروف و همه فن حریف آشنا شوید .

  تاریخچه برند بلک اند دکر

  بلک اند دکر یک برند آمریکایی است که بیش از 100 سال قدمت و شهرت دارد . در ابتدا این برند کار خود را با تولید ابزار آلات صنعتی و خانگی شروع کرد . در سال 1910 دو جوان به نام های دانکن بلک و الونزو جی دکر فعالیت خود را از یک کارگاه کوچک در بالتیمور آمریکا شروع کردند . آن ها در ابتدا دستگاه تولید شیشه شیر و دستگاه تولید آب نبات تولید کردند . در سال 1916 بود که اولین دریل ساخته شده توسط این دو دوست تولید شد و با استقبال بی نظیری هم از سمت مصرف کنندگان رو به رو شد .

  یک سال پس از تولید دریل ها دانکن بلک و الونزو جی دکر اولین مرکز تولیدات خود را با نام تجاری بلک اند دکر افتتاح کردند . پس از آن روز به روز شاهد پیشرفت و گسترش این برند محبوب هستیم تا جایی که امروزه در بازار رقابت جهانی این برند بسیار مشهور است . در ادامه به بررسی این میپردازیم که محصولات بلک اند دکر ساخت کجاست ؟

  بلک اند دکر ساخت کجاست ؟

  کمپانی اصلی بلک اند دکر در کشور آمریکا می باشد و در جهان بیش از 36 کارخانه دیگر نیز دارد که تحت نظر کمپانی اصلی و تکنسین های حرفه ای و متخصص بلک اند دکر فعالیت میکنند . خیلی از افراد به دلیل تعدد کارخانه های این برند در سراسر جهان سر در گرم میشوند که محصولات بلک اند دکر ساخت کجاست . محصولات بلک اند دکر ساخت هر کدام از کارخانه های بلک اند دکر که در سرتاسر جهان است باشند فرقی نمیکند مهم کیفیت ساخت است که در همه جا یکی است .

  ساندویچ ساز بلک اند دکر ساخت کجاست ؟

  کمپانی اصلی بلک اند دکر در آمریکا واقع است و به جز کشور آمریکا 36 کارخانه دیگر آن در سراسر جهان فعالیت میکنند محصولات بلک اند دکر در کارخانه های اقصی نقاط جهان توسط متخصصین آمریکایی این کمپانی مدیریت می شود و محصولات از نظر کیفی به تایید این افراد میرسد و سپس وارد بازار جهانی میشوند . ساندویچ ساز بلک اند دکر هم همین است . از بهترین ساندویچ ساز هایی که امروزه می توانید خریداری کنید ساندویچ ساز های بلک اند دکر است . ساندویچ ساز بلک اند دکر ساخت کجاست ؟ ما هم نمیدانیم در کدام کارخانه این برند ساخته میشود که البته موضوع مهمی هم نیست که محصولات در کدام کشور ساخته میشود . مهم کیفیت محصولات است که همگی با کیفیتند . چه ساخت آمریکا باشد ، چه فرانسه و یا آلمان .

  مارک بلک اند دکر خوبه ؟

  بلک اند دکر را میتوان یکی از بهترین برند هایی دانست که محصولات و لوازمش به ایران وارد می شود . همانطور که در پاسخ به سوال بلک اند دکر ساخت کجاست توضیح دادیم محصولات بلک اند دکر ساخت کشور آمریکاست و سالیان سال است که به عنوان بهترین برند لوازم برقی فعالیت میکند . جالب است بدانید که امروزه محصولات برند بلک اند دکر به بیش از 100 کشور جهان صادر میشود و بیش از 36 کارخانه در نقاط مختلف جهان دارد . این توضیحات را برای افرادی دادیم که مدام میپرسند مارک بلک اند دکر خوبه ؟

  سوالات متداول

  محصولات بلک اند دکر شامل چیست ؟

  بر خلاف باور عموم برند بلک اند دکر فقط محصولات برقی خانه و آشپزخانه ندارد . برند بلک اند دکر علاوه بر محصولات برقی انواع ابزار آلات مانند دریل را نیز تولید میکند و در زمینه تولید سخت افزار های کامپیوتری هم فعالیت میکند .

  بلک اند دکر دریل هم تولید میکند ؟

  بله یکی از اولین تولیدات کمپانی بلک اند دکر دریل های آن بود و جالب است بدانید که دریل بلک اند دکر جزو پر فروش ترین محصولات این کمپانی است .

  بلک اند دکر در ایران نمایندگی دارد ؟

  همانطور که پیش از این در پاسخ به سوال بلک اند دکر ساخت کجاست گفتیم ، بلک اند دکر یک برند آمریکایی است و طبیعی است که در ایران کارخانه یا نمایندگی رسمی نداشته باشد اما نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش آن در ایران به وفور یافت می شود .


 • تهیه و تنظیم توسط فروشگاه باروزی
  تماس : 09133332817
  انتشار مطلب در :