سرویس استیل قاشق و چنگال

توضیحات:

 • به نام خدا

  اگر برای خرید سرویس قاشق و چنگال استیل به مغازه ای سر زده باشید ، حتما فروشنده برای معرفی محصولات خود از اعدادی مثل 18/10 ، 18/8 و 18/0 صحبت خواهد کرد . که البته قیمت هر کدام از این سرویس ها متفاوت خواهد بود . بهتر است قبل از خرید ،از کیفیت جنس و هزینه ای که بابت آن می پردازید آگاهی بیشتری بدست آورید .

  آیا سرویس قاشق چنگال استیل 18/10, 18/8 و 18/0 همگی یکسان هستند ؟

  خیر کیفیت سرویس قاشق چنگال استیل یکسان نیست و به همین دلیل است که قیمت آنها با هم بسیار متفاوت است . اعداد 18/10 ، 18/8 و 18/0 ، نمایانگر ترکیب آهن استفاده شده طی فرآیند تولید است . عدد 18 نشان دهنده میزان کروم و عدد دوم نشان دهنده میزان نیکل موجود در آلیاژ استیل است . برای مثال استیل 18/8 ، ترکیبی از 18% کروم و 8% نیکل است . کروم اکسیژن را در سطح محصول محصور می کند تا از اکسیدیاسیون آهن (زنگ زدن) جلوگیری کند . نیکل نیز از خوردگی جلوگیری میکند و باعث درخشش استیل می شود .

  استیل 18/10 بهترین استیل موجود در بازار است . اگر قبل از خرید یکی از قاشق یا چنگالهای سرویس استیل 18/10 را در دست بگیرید ، متوجه تفاوت آن با سایر استیل ها خواهید شد ، این استیل تاحدی سنگین است ولی بسیار خوشدست و درخشان است. سرویس قاشق و چنگال با چنین کیفیتی ، مطمئنا ارزش قیمت بیشتری نسبت به سایر استیل ها دارد . اگر یک قاشق استیل بی کیفیت را در دست بگیرید ، متوجه می شوید نسبت به استیل 18/10 بسیار سبکتر است و در دست تعادلی ندارد و البته لبه های آن به صافی استیل 18/10 نخواهد بود .

  چگونه مانع از آسیب دیدگی سرویس استیل شویم ؟

  باید یادآور شوم ، حتی بهترین سرویس استیل هم اگر به درستی مراقبت نشود ، دچار آسیب خواهد شد . حرارت مستقیم ، مواد شیمیایی قوی مانند اسید می تواند باعث تغییر رنگ استیل شود. سرویس استیل را می توانید در قابلمه آب یا ماشین ظرفشویی قرار دهید ولی نباید آن را رو حرارت مستقیم بگیرید. مواد شوینده ماشین ظرفشویی بسیار قوی هستند و اگر جنس استیل خوب نباشد ، ممکن است به استیل آسیب زده و برخی اوقات روی سرویس لک بیاندازد . البته این لکه ها با تمیزکننده های استیل پاک می شوند ولی خوردگی و زنگ زدگی از بین نخواهد رفت .

  روی جعبه این محصولات اکثرا اطلاعاتی نظیر امکان استفاده از ماشین ظرفشویی یا وزن هر قاشق را در اختیار قرار می دهد.

  مطالب مرتبط :

  • معرفی قابلمه استیل فیسلر
  • روش تمیز کردن وسایل استیل
  • قبل از خرید قابلمه استیل بهتر است بدانید
  • خواص ظروف مختلف
  • طرح دستمال سفره

 • تهیه و تنظیم توسط فروشگاه باروزی
  تماس : 09133332817
  انتشار مطلب در :