برنامه های ماشین لباسشویی بوش

توضیحات:

 • به نام خدا

   اگر برنامه شما در این لیست نبود ، می توانید در قسمت نظرات برنامه مورد سوال خود را مطرح کنید، تا اطلاعات مربوط به آن را در اختیار شما قرار دهیم.

  AAA و کمتر…:

  بوش به اهمیت مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی واقف است و آنقدر به مصرف پایین و کیفیت بالای محصولات خود اطمینان دارد که نه تنها تمام ماشن لباسشویی هایش دارای رتبه A در مصرف بوده، بلکه بیشتر مدل های آن، 20 تا 50 درصد مصرف کمتری نسبت به سطح A برچسب انرژی دارا می باشد.

  Vario Perfect :

  این ویژگی با عملکرد بر روی اکثر برنامه های لباسشویی امکانات جدیدی را در اختیار قرار می دهد که از دو حالت تشکیل شده است. حالت eco perfect و حالت speed perfect . حالت eco perfect که اضافه کردن آن به برنامه های موجود، باعث صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف انرژی (آب و برق) خواهد شد. مثلا در مدل های 8 کیلویی حتی با استفاده از تمام ظرفیت دستگاه و پر کردن آن همچنان به میزان 30 درصدنسبت به برچسب A صرفه جویی بیشتری انجام خواهد گرفت. حالت eco perfect با تمام برنامه ها به جز شستشو 15 دقیقه ای و شستشوی البسه پشمی قابل ترکیب است. با استفاده از حالت speed perfect و ترکیب آن با برنامه ها، شما می توانید زمان شستشو را تا سقف 60% کاهش دهید.

  Intelligence Dosage System)I-DOS) :

  آیا می دانید که در ماشین های لباسشویی معمولی از هر 10 بار استفاده ، از مواد شوینده و یا نرم کننده ، 9 بار میزان مواد شوینده و یا نرم کننده بدرستی محاسبه نشده و همین امر سالیانه موجب اتلاف حجم قابل ملاحظه ای از آب و ماده شوینده یا نرم کننده می شود. با استفاده از سیستم منحصر بفرد و هوشمند تنظیم میزان مصرف موادشوینده سالیانه 11 لیتر مایع شوینده و حجمی معادل 58 وان حمام پر آب صرفه جویی می شود. به این ترتیب با استفاده از تکنولوژی I-DOS و با پر کردن مخزن مایع شوینده، دستگاه شما به طور هوشمند میزان مورد نیاز ماده شوینده و یا نرم کننده را اندازه گیری می نماید. با استفاده از این سیستم حدودا تا 20 شستشوی بعدی نیازی به افزودن شوینده نخواهد بود.

  Senesitive (مخصوص افراد مبتلا به آلرژی) :

  این برنامه با بالا بردن دما و افزایش طول دوره آبکشی، میزان مواد آلرژی زا در البسه را به حداقل میزان ممکن می رساند و مناسب افرادی است که پوست حساس و آلرژیک دارند.

  Freshen up:

  این عملکرد کارآمد مناسب شستشوی حجم کمی از البسه بدون استفاده از مواد شوینده بوده و برای البسه ای با میزان کثیفی پایین، مانند بوی نامطبوع سیگار مورد استفاده قرار می گیرد. مدت زمان آن فقط 20 دقیقه بوده و به این ترتیب در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند.

  Handwash Wool ( شستشوی البسه پشمی) :

  برنامه ای کاملا منحصر بفرد که در دور موتور 27 rpm ( دور معمول rpm 50 است) طراحی شده و شستشویی نرم ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود به بافت و تار و پود البسه پشمی کوچکترین صدمه ای وارد نمی شود.

  Reduced Ironing Option (ضد چروک) :

  در لباسشویی هایی بوش البسه به آرامی و کاملا سنجیده شسته می شوند بنابراین هیچگونه صدمه ای به الیاف البسه وارد نشده، تار و پود آن به هم پیچید نخواهد شد و در نتیجه اتوکشی آن بسیار آسان خواهد بود.

  VarioSoft Drum System :

  طراحی منحصر بفرد دیگ لباسشویی های بوش باعث می شود تا علاوه بر نتیجه شستشویی عالی از الیاف البسه نیز محافظت بعمل آید. وجود روزنه های نامتقارن باعث بارش باران مانند آب در دیگ شده و نتیجه عالی را در شستشوی البسه با حجم زیاد ممکن می سازد. این عملکرد باعث توزیع بهینه آب در دیگ شده و زمان خیس خوردن البسه را کاهش می دهد.


 • تهیه و تنظیم توسط فروشگاه باروزی
  تماس : 09133332817
  انتشار مطلب در :