چگونه سینک آشپزخانه را تمیز کنیم

توضیحات:

 • به نام خدا

  در طول روز از سینک آشپزخانه بسیار زیاد استفاده می کنید برای همین احساس می کنید تمیز و پاکیزه است.اما قطعا آب به تنهایی پاکیزگی کامل به شما نمی دهد و میکروب ها را از بین نمی برد. در این مطلب ما قصد داریم به شما روشی بدون استفاده از مواد شوینده شیمیایی ، برای شستشوی سینک آشپزخانه پیشنهاد کنیم.


  مواد مورد نیاز :


  مایع ظرفشویی
  سرکه سفید
  جوش شیرین
  نمک دریایی
  لیمو ترش
  یخ


  وسایل مورد نیاز :


  مسواک قدیمی یا غیر قابل مصرف
  اسفنج نرم
  مراحل انجام :
  برای تمیز کردن روزانه بهتر است از صابون و اسفنج نرم استفاده کنید تا آسیب زدن به سینک خود را کاهش دهید. از شیشه شور ها و یا اسپری های همه منظوره هم می توانید کنید. حال این مراحل را انجام دهید.

  چگونه سینک آشپزخانه را تمیز کنیم


  1. ابتدا سینک خود را با آب تمیز کنید. اگر جنس سینک شما از استیل ضد زنگ می باشد ، نمک و اسید های موجود در غذا ها می تواند به سینک شما آسیب بزند. پس بهتر است از مواد شستشوی مایع استفاده کنید.
  2. بر روی سطح آن جوش شیرین بپاشید. و با کمی آب خمیری از جوش شیرین آماده کنید.
  3. خط های روی سینک را با دستمالی آغشته به سرکه سفید بکشید و اجازه دهید به مدت 20 دقیقه بر روی سینک باقی بماند و بعد با یک دستمال کاغذی خشک آن را تمیز کنید.
  4. سینک را با آب گرم و صابون بشویید.
  5. شیر آب و دسته ها را با اسپری آب و صابون بشویید.از مسواک برای مکان هایی که در دسترس نیست استفاده کنید.همچنین سرکه سفید نیز برای از بین بردن لکه های بسیار کثیف گزینه مناسبی است.زمانی که همه این مراحل را انجام دادید با آب گرم آبکشی را انجام داده و با یک دستمال تمیز خشک نمایید.


 • تهیه و تنظیم توسط فروشگاه باروزی
  تماس : 09133332817
  انتشار مطلب در :