هنر زیبا و راحت آشپزی

توضیحات:

 • به نام خدا

  آشپزی تنها پوست کردن سیب زمینی ، شستن سبزیجات یا کباب کردن گوشت نیست . آشپزی شور و اشتیاقیست که به ما الهام می شود .با استفاده از لوازم آشپزخانه گفو شما به راحتی می توانید به یک آشپزهنرمند تبدیل شوید . در واقع شعار گفو نیز همین است : با گفو همه می توانند یک آشپز هنرمند باشند .گفو به شما وسایلی را معرفی می کند که نه تنها شما را به آشپزی تشویق ، بلکه در زمان نیزصرفه جویی می کند .گفو برای هر دستور آشپزی وسایل خاص خودش را دارد و آشپزی را لذت بخشی و شیرین می کند .

  ممکن است بارها این سوالات را از خود پرسیده باشید که چگونه سریع و آسان یک غذای خوشمزه درست کنیم ؟ گفو برای پیدا کردن پاسخ کاربردی و خلاقانه به این سوال و آسان کردن پخت و پز به سختی تلاش کرده و با همکاری تیم طراحی خود ایده های جدید و خلاقانه ای ارائه نموده .

  گفو با انتخاب قالب ، بررسی مواد اولیه ، نمونه اولیه از ابزارآلات جدید آشپزخانه را ارائه می دهد ، سپس اگر این نمونه اولیه استاندارد های بالای ظاهری و عملکردی را داشت ،یک نمونه سه بعدی گرافیکی از آن تهیه می شود و پس از چندین مرتبه آزمایش از نظر کیفیت مواد اولیه و ایمنی به عنوان قالبی برای خط تولید استفاده می شود .
  در ادامه به معرفی نمونه هایی از این وسایل که خلاقیت شما را در هنر آشپزی افزایش می دهد می پردازیم :

  خرد کن مارپیچی Spiral Cutter

  خرد کن مارپیچی یک وسیله ضروری برای آشپزخانه هر فردی که علاقه مند به مصرف سبزیجات است می باشد . این دستگاه انواع بیشماری از اقسام سبزیجات را بدون زحمت به رشته های ماکارونی تبدیل می کند . استفاده از ای


 • تهیه و تنظیم توسط فروشگاه باروزی
  تماس : 09133332817
  انتشار مطلب در :