آشنایی با چهار مدل جدید یخچال فریزر سامسونگ

توضیحات:

 • به نام خدا

  یخچال 4 درب دارای صفحه نمایش لمسی با قابلیت اتصال

  مدل: RF28N9780SR/AA

  این یخچال یکی از بهترین یخچال فریزرهای سامسونگ است. قابلیت اتصال از راه دور به شما این امکان را می دهد که از هرجای آشپزخانه یخچال خود را کنترل کنید. این یخچال دارای ویژگی هایی منحصر به فرد است. مثلا با توجه به تاریخ انقضا و اطلاعات تغذیه ایی روی غذاها آنها را سالم و تازه نگهداری می کند. همچنین می توانید در صفحه نمایشگر آن موزیک پخش کنید یا یادداشت بنویسید. سیستم خنک کننده سه گانه، درجه حرارت و رطوبت مناسب را حفظ می کند تا مواد غذایی را تازه تر نگه دارد. جالب است بدانید که این یخچال یکی از بهترین جایزه های نوآوری سال ۲۰۱۸ را کسب کرده است.

  یخچال فریزر سامسونگ درب فرانسوی

  مدل: RF23M8590SG/AA

  این یخچال و فریزر دارای  4 درب که 2 درب عمودی و 2 درب افقی است و طراحی بسیار زیبایی دارد. با استفاده از  صفحه نمایشگری که دارد لیست خرید خود را یادداشت کنید و با استفاده از دوربین های داخلی، ببینید چه چیزی درون یخچال است. هر 4 قسمت این یخچال درجه حرارت جداگانه ایی دارند و سیستم خنک کننده دوگانه از فاسد شدن غذاها و همچنین سوختن موتور فریزر جلوگیری می کند. از موارد دیگر این یخچال می توان به قفسه های قابل تنظیم، چندین کنترل دما، پر کردن خودکار پارچ آب اشاره کرد.

  یخچال 4 درب سامسونگ از مجموعه سرآشپز

  مدل:  RF23M8960MT/AA

  این یخچال الهام گرفته از  یک آشپز زیبا است! با طراحی زیبا و فناوری نوآورانه، این محصول یخچال مورد علاقه مجموعه آشپزهای سامسونگ است. این یخچال فریزر، یک آشپز خانگی را در دل خود جای داده است، به خاطر داشتن حداکثر انعطاف پذیری در تهیه غذا و زندگی روزانه! از ویژگی های خاص آن می توان به یک کشو با 4 درجه یخچال جداگانه و یک پوشش خاص برای محافظت سطح یخچال از لکه شدن، یک صفحه داخلی برای حفظ درجه حرارت ثابت و جذب بو و حتی یک آبسردکن داخلی اشاره کرد که این امکان را برای شما ایجاد می کند که همیشه به آب گوارا دسترسی داشته باشید. البته این یخچال دارای مجوز Energy Star نیز می باشد تا قبض آب و برق شما را کم تر کند.

   

  یخچال 3 درب سامسونگ

  مدل: RF26HFENDBC/AA

  اگر  هدف شما سادگی و عملکرد بالا است، اجازه ندهید قیمت اصلی این محصول شما را فریب دهد. این یخچال  26 فوتی عملکرد فوق العاده ایی دارد. با ظرفیت بسیار زیاد، حداکثر 26 کیسه مواد غذایی در داخل خود جا می دهید و با ویژگی Twin Cooling Plus همه چیز تر و تازه می ماند و  طعم عالی  مواد غذای شما را ضمانت میکند. این محصول دارای گزینه های ویژه Power Freeze (قدرت فریز بالا) و Power Cool (خنکی زیاد) است که با فشار دادن یک دکمه به راحتی دما را پایین می آورد تا سریع نتیجه بگیرید.

  یخچال ساید بای ساید سامسونگ ویترین دار

  مدل: RH29H9000SR/AA

  ویژگی های بسیار خوبی در این یخچال وجود دارد که به راحتی می توان فهمید که چرا در بین بهترین یخچال های سامسونگ در بازار قرار گرفته است. ویترین خارجی امکان دسترسی آسان به وسایل متداول مانند نوشیدنی و چاشنی ها را فراهم می کند، در حالی که ویترین داخلی مواد غذایی بزرگتری را در خود جای داده است و کاملا مطابق با نیازهای شما طراحی شده است. خنک کننده فلزی دمای مناسب را حفظ کرده و از فاسد شدن غذا جلوگیری می کند تا غذای شما تازه بماند. فضای یخچال فریزر توسط یخ ساز درب به حداکثر می رسد و فضای بیشتری برای غذاهای منجمد باقی می گذارد درحالیکه نیمی از یخچال برای یخ ها باقی مانده است.

  تمام این یخچال های افسانه ای سامسونگ با صدور گواهینامه Energy Star و کارایی آسان و هزینه کم و به کارگیری آسان ،بسیار برای شما مناسب خواهد بود. 


 • تهیه و تنظیم توسط فروشگاه باروزی
  تماس : 09133332817
  انتشار مطلب در :