روش استفاده از بندانداز برقی را بدانید

توضیحات:

 • به نام خدا

  امروزه دستگاه های بندانداز برقی هم به بازار آمده اند که کار را اندکی ساده تر میکند . همچنین روی بندانداز برقی یک چراغ LED گذاشته شده که سبب میشود موضع موردنظر بهتر دیده شود و کاربر راحت تر بتواند پوست خود را یا بندانداز برقی بند بیاندازد.

  با استفاده از این دستگاه میتوان موها را از ریشه کند و پوستی نرم و لطیف داشت. لازم به یادآوری است که همراه با آن یک آداپتور و نخ هم عرضه میشود .  برای لطافت بیش تر پوست بعد از اصلاح از پودر داخل جعبه استفاده نمود.

  وسیله کاربردی بندانداز برقی از طریق یک مکانسیم ساده و شبیه سازی شده میتواند موهای زاید بدن و صورت شما را از بین ببرد. این دستگاه در شکل ابتدایی خود دارای دو اهرم است که داخل آن یک نخ قرار می گیرد؛ نحوه بستن نخ روی دستگاه بندانداز بطور کامل در دفترچه آن شرح داده شده است. 

  ویژگی های یک بند انداز خوب

  یک بندانداز برقی خوب دارای یک موتور قدرتمند و کم سر و صدا می باشد، همچنین باید قیمت مناسب و باصرفه داشته باشد. بندانداز برقی مناسب است که در زمان کار با آن کم تر نخ پاره کند.

  روش استفاده ازبندانداز

  ۱) اول پوست خود راتمیز کنید. برای این منظور از مرطوب کننده یا لوسیون استفاده کنید. بهترین زمان برای ازبین بردن موهای زاید درست بعد از حمام کردن می باشد. پیش از استفاده از دستگاه بند انداز ناحیه ی موردنظر را کاملاً خشک نمایید، برای شروع از پودر سست کننده استفاده کنید.

  ۲) دو شاخ آداپتور دستگاه بندانداز را به پریز برق زده و سوکت آن را به پورت مخصوص برق دستگاه وصل نمایید.

  ۳) برای روشن کردن دستگاه بندانداز کلید پاور را به طرف بالا فشار دهید و قسمت قرار گرفتن نخ پنبه ای را روی پوست خود بگذارید، به آرامی دستگاه بندانداز را بر روی محلهایی که مو رشد کرده حرکت دهید. لازم به یادآوری است که فشار بی اندازه دستگاه بر روی بدن پوست شما را ازار می دهد و یا امکان دارد دچار اسیب کند.

  ۴) بعد از حذف موها از ژل خنک کننده یا لوسیون مرطوب کننده ی مورد علاقه ی خود استفاده کنید.

  ۵) در استفاده، اگر خواستید واحد اصلی دستگاه بندانداز برقی متوقف شود، بلا فاصله کلید پاور را به سمت پائین دستگاه فشار دهید.

  نکات

  بنداندازهای برقی موجود در بازار دارای مدل های متنوعی هستند؛ بعضی از آنها قابلیت های اضافه ای مثل چراغ LED برای روشنی سطح پوست، قابلیت تنظیم درجه و سرعت دستگاه و ویژگی های دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهند که باتوجه به آنها قیمت بندانداز بیش تر خواهد شد. بدین ترتیب این شما هستید که باتوجه به بودجه و نیازتان یک مدل ساده و یا پیشرفته انتخاب می کنید.

  نخ پنبه ای را به گونه ای در دستگاه بگذارید که نه خیلی شل و نه خیلی سفت باشد. در صورت سفت بستن نخ، مرتب پاره میشود .

  بعد از هربار استفاده نخ پنبه ای را تعویض کنید تا الودگی آن به پوستتان رخنه نکرده و سبب جوش نشود.

  قبل از استفاده از دستگاه بندانداز بر رو صورتتان پودر بزنید تا رطوبت آن گرفته شده و کارایی آن  بالاتر برود.


 • تهیه و تنظیم توسط فروشگاه باروزی
  تماس : 09133332817
  انتشار مطلب در :