دکور و دیزاین پشت ال سی دی

توضیحات:

 • به نام خدا

   برای همه پیش آمده است که از دکوراسیون اتاق نشیمن خود خسته شده باشند و در فکر تغییر آن باشند اما راه و روشی به ذهنشان نمی رسد. به تغییر دکوراسیون پشت تلویزیون خود فکر کرده اید ؟ بله ، این تغییر یک ایده عالی برای رهایی شما از خستگی و تکراری بودن دکوراسیون نشیمن است. در این مطلب با ما باشید و راه وروش های تزیین را بیاموزید.

  تلویزیون و ال سی دی ها به دلیل اینکه درمعرض دید بیشتر هستند و نگاه ها را به خود جلب می کنند گاهی اوقات به نقطه کانونی خانه تبدیل می شوند و چشم هرکسی که به اتاق پذیرایی یا نشیمن وارد می شود را به خود جلب می کنند از این رو طراحی جذاب پشت تلویزیون و تزیین دیوار آن اهمیت زیادی در شیک و مدرن نشان دادن دکوراسیون خانه دارد.

  تغییرات پشت ال سی دی یکی از جمله تزیین هایی است که علاوه بر این که تاثیر چشمگیری در دکوراسیون خانه دارد مقرون به صرفه نیزاست. بنابراین اگر به دنبال تغییر سریع ، ارزان و شیک هستید با ما در این مطلب همراه باشید. ما در این مطلب شما را با شیک ترین دیزاین های پشت ال سی دی آشنا می کنیم تا بتوانید نمای پشت ال سی دی خود را به نقطه ای زیبا و متفاوت تبدیل کنید و توجه همه افراد را به این نقطه پذیرایی جذب کنید.

  کاغذ دیواری یک ایده ارزان و سریع :
   

  با این که مدل های جدید و مدرن تری جایگزین کاغذ دیواری شده است اما این مدل تزیین پشت تلویزیون و ال سی دی هنوزم هم محبوبیت خود را از دست نداده است . می شود گفت سریع ترین و ارزان ترین راه برای تغییر دادن پشت ال سی دی و تلویزیون استفاده از کاغذ دیواری است. نصب کاغذ دیواری را به یک استاد نصاب بسپارید و آن وقت است که می توانید تفاوت و زیبایی پشت تلویزیون را ببینید. نصب تابلو ، وسایل تزیینی و ... بستگی به سلیقه شما دارد. در زیر می توانید دو مدل از این تزیین پشت تلویزیون با کاغذ دیواری را ببینید:

  استفاده از رنگ خاص :

  دومین روش ساده و مقرون به صرفه استفاده از یک رنگ متفاوت و خاص برای دیوار پشت تلویزیون است. تنها نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که رنگی که انتخاب می کنید با رنگ سایر عناصر در دکوراسیون داخلی منزل هارمونی داشته باشد.


 • تهیه و تنظیم توسط فروشگاه باروزی
  تماس : 09133332817
  انتشار مطلب در :