آخرین دست آورد سامسونگ در زمینه نظافت خانه

توضیحات:

 • به نام خدا

  روزگاری ربات های هوشمندی که به آدمی کمک می کردند و یا با آن به جدال می پرداختند ، تنها در حد خیال بود. بسیاری درباره آن ها داستان ها نوشته اند و فیلم ها ساخته اند. و بسیاری دیگر به پیش بینی و احتمال سنجی آن پرداخته اند. لیکن امروزه با توجه پیشرفت هایی که در زمینه هوش مصنوعی صورت پذیرفته است و جایگاهی که ابزار مرتبط با این رشته در زندگی ما پیدا کرده است ، حضور ربات ها در آینده نزدیک حتمی است.

  البته لفظ آینده هم شاید خیلی در این رابطه درست نباشد ، چرا که برخی نمونه ها از این ربات ها در حال حاضر هم در میان ما حضور داشته و برخی نمونه های آن ها همچون ربات های نظافت چی ، در حال حاضر به خدمت بسیاری از سازمان ها و خانه ها در آمده اند. از این رو زمانی که ما از آینده حرف می زنیم ، بیشتر منظورمان پیدایش نمونه های پیشرفته تر و همه گیرتر است.

  به هر حال تا به امروز بازار لوازم خانگی ربتیک به صورت کامل تحت اشغال شرکت iRobot بود و این شرکت به عنوان یکه تاز صنعت ربات های خدمت کار شناخته می شد. لیکن اخبار چند سال اخیر خبر از این می دهند که کمپانی معروف سامسونگ به تازگی با ارائه محصولی جدید پای به این عرصه گذاشته است. و این یعنی کم کم توجه کمپانی های غول پیکر جهانی دارد به این صنعت جلب می شود.

  PowerBot VR9000 نام جارو برقی رباتیک سامسونگ است که اولین بار طی نمایشگاه CESS 2015 معرفی گردید و در آن سال نیز شاهد بودیم که این محصول شروع خوبی داشته و توجه های بسیاری را جلب خود نمود. از بارز ترین تکنولوژی های ارائه شده در این محصول سامسونگ می توانیم به قابلیت CycloneForce که وظیفه به حرکت در آوردن ذرات در راستای جلوگیری از بروز مسدود شدگی و نیز بهره گیری از سنسور های مشاهد دقیق ارتفائ برای جلوگیریاز برخورد ، حتی به کوچک ترین مانع اشاره کرد ، که سبب می شود این وسیله مناسب بهره گیری در محوطه های بزرگ نیز باشد.

  همچنین این جارو برقی ربتیک از یک دوربین برخوردار است که به کمک آن و نیز با استفاده از سیستم Visionary Mapping Plus System ( سیستم پیشرفته نقشه برداری مبتنی بر بینایی ) قادر است بهترین مسیر برای نظافت را تشخیص داده و از آن استفاده نماید. سیستم نقشه  پلاس تصویری  (Visionary Mapping Plus System) که بهترین مسیر برای تمیز کردن را می یابد. دیگر ویژگی ها شامل چرخ های آسان رو و پاک کننده ذره ای می باشد. آخرین ویژگی بسیار جذاب است زیرا به شما این امکان را می دهد که توسط یک کنترل از راه دور جارو برقی را کنترل نمایید.

  لازم به اشاره است که این محصول در BestBuy تحت عنوان VR20H9050UW به فروش می رساند و قیمتی برابر با 1000$ دارد. البته در ازای این قیمت بالا سامسونگ تضمین کرده است که این محصول ” مجموعه ای از فن آوری های پیشرفته” – و قابلیت تمیز کردن کف پارکت ،  فرش و هر دو با هم ، را به کاربران ارائه نماید. در رابطه با شیوه عملکرد این وسیله نیز باید بدانید که محصول مذکور از  یک موتور تبدیل دیجیتالی قدرتمند و یک فرچه مستطیلی شکل پهن برای انجام عملیات نظافت بهره می برد. که شکل این فرچه سبب می شود دیگر نیازی به فرچه های کناری نباشد.

  گفتنی است که وسیله مذکور کیفیت قابل قبولی در زمینه تمیز کاری داشته و می تواند تنها در یک بار عبور خود از یک منطقه ، تمامی گرد و خاک و آشغال های موجود در آن منطقه را جمع کند.


 • تهیه و تنظیم توسط فروشگاه باروزی
  تماس : 09133332817
  انتشار مطلب در :