تاریخچه شرکت کارچر

توضیحات:

 • به نام خدا

  کمپانی کارچر در سال ۱۹۳۵ توسط آلفرد کارچر تأسیس و فعالیت خود را با تولید انواع هیترها، بخاری کابین هواپیما، کوره سختکاری آلیاژها در شهر وینندن آلمان آغاز نمود. این کمپـانی اولیــن واترجت فشار قوی (کارواش) آب گرم را در سال ۱۹۵۰ به اروپا معرفی کرد و در سـال ۱۹۶۴ با ادامـه فعالیت توسـط خانواده کارچر، اولیـن کارخانه خارج از آلمان را در فرانسه تأسیس نمودند.

  از سال ۱۹۷۴ فعالیت اصلی کارچر یعنی تولید انواع واترجت های فشار قوی شدت بیشتری به خود گرفت و در کنار آن شروع به تولید و گسترش بخش های تولیدی دیگر مانند انواع جاروها نمودند چنانکه امروزه تولیدات این شرکت رنج گسترده ای از محصولات را شامل می شود: انواع واترجت های فشار قوی خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی، تکفاز، سه فاز، بنزینی، دیزلی، آب گرم و سرد، انواع کف شوی های صنعتی، سیستم تصفیه آب خانگی و صنعتی، انواع جاروب های خیابانی و انواع کارواش های مکانیزه و … در زمره محصولات این شرکت می باشند.

  کارچر با تمامی افتخارات خود همواره جایگاه ممتازی در میان صد برند برتر آلمانی داشته است و در آخرین رنکینگ سال ۲۰۱۵ در مکان شصت و دومین برند ارزشمند کشور آلمان قرار گرفته است.

  فعالیت های فرهنگی :

  کارچر در زمینه های فرهنگی هم فعالیت هایی انجام میدهد ، از جمله آن می توان به مشارکت فعال باموسسات حفظ محیط زیست برای نگهداری و حفظ منابـع آب در محیط زیست، نظافت حرفه ای بیش از ۸۰ مکان تاریخی و فرهنگی در بیش از ۲۰ کشور دنیا ، فعالیت چشمگیر در امداد رسانی و رسانـدن آب شـرب بـه وسیـله دستگاه های تصفیه آب ساخت کارچر به آسیب دیدگان در بلایای طبیعی نظیر سیل و سونامی اشاره کرد. این شرکت در طراحی محصولات خود همواره با در نظر گرفتن مصرف انرژی به عنوان گزاره ای مهم سعی در تولید محصولات با توان بالا در عین حال حداقل مصرف انرژی دارد.

  افتخارات بین المللی شرکت کارچر :

  کارچــر آلمــان با دریـــافت بیش از ۱۰۰ جایـــزه  از ۳۵ موسســـه بیـــن المللی به پــرافتخارترین برند این صنـعت در دنیا تبــدیل شده اســت. ایـن شرکــت جدیدترین جـایزه خود را به دلیل معرفـی و تولیــد نسل جدیدی از موکت شــوی های صنعتــی در نمایشــگاه اینتــرکلین آمستــردام در سال ۲۰۱۶ دریافت نموده است.

  محبوبیت کارچر :

  محبوبیت برند کارچر در میان مردم جهان به خصوص قاره اروپا به حدی است که کلمه کارچر مترادف فعل نظافت کردن وارد مکالمات روزمره مردم شده است و ۷ دیکشنری معتبر دنیا کلمه کارچر را مترادف فعل نظافت کردن معرفی نموده اند.

  توان تولید، کیفیت و تنوع محصولات :

  کارچر آلمان با دارا بودن ۲۱ کارخانه در ۱۸ کشور دنیا ( آلمان، ایتالیا، فرانسه، برزیــل، آمریــکا، لهستـان، چک، چین، ترکیه، اسلوونی، اسلواکی، رومانی،لیتوانی، لیختن اشتاین و … ) توان تولید بیش از ۳۰۰۰ قلم کالای مختلف را دارا می باشد. این شرکت با بیش از ۱۱۰۰۰ هزار نفر نیروی کار که بیش از۲۰۰۰ نفـر از آنهـا در بخش تحقیـق و توسعه فعالیـت دارنـد دارای درآمـد خالـص ثبـت شده ۲ میلیارد یورو در سـال ۲۰۱۲ میـلادی می باشد.


 • تهیه و تنظیم توسط فروشگاه باروزی
  تماس : 09133332817
  انتشار مطلب در :