بندانداز برقي

توضیحات:

 • به نام خدا

  امروزه دستگاه های بندانداز برقي هم به بازار آمده اند که کار را اندکی ساده تر ميکند . همچنين روی آن یک چراغ LED گذاشته شده که سبب ميشود موضع موردنظر بهتر دیده شود و کاربر راحت تر بتواند پوست خود را بند بیاندازد.

  با استفاده از این دستگاه میتوان موها را از ریشه کند و پوستی نرم و لطیف داشت. لازم به یادآوری است که همراه با آن یک آداپتور و نخ هم عرضه ميشود .  براي لطافت بیش تر پوست بعد از اصلاح از پودر داخل جعبه استفاده نمود.

  وسیله کاربردی بندانداز برقي از طريق یک مکانسیم ساده و شبيه سازي شده میتواند موهای زاید بدن و صورت شما را از بین ببرد. این دستگاه در شکل ابتدایی خود دارای دو اهرم است که داخل آن یک نخ قرار می گیرد؛ نحوه بستن نخ روی دستگاه بندانداز بطور کامل در دفترچه آن شرح داده شده است. 

   

  ویژگی های یک بند انداز خوب

  یک بندانداز برقي خوب دارای یک موتور قدرتمند و کم سر و صدا می باشد، همچنين باید قيمت مناسب و باصرفه داشته باشد. بندانداز برقي مناسب است که در زمان کار با آن کم تر نخ پاره کند.

  روش استفاده ازبندانداز

  ۱) اول پوست خود راتمیز کنید. براي این منظور از مرطوب کننده یا لوسیون استفاده کنید. بهترین زمان براي ازبین بردن موهای زاید درست بعد از حمام کردن می باشد. پیش از استفاده از دستگاه بند انداز ناحیه ی موردنظر را کاملاً خشک نمایید، براي شروع از پودر سست کننده استفاده کنید.

  ۲) دو شاخ آداپتور دستگاه بندانداز را به پریز برق زده و سوکت آن را به پورت مخصوص برق دستگاه وصل نمایید.

  ۳) براي روشن کردن دستگاه بندانداز کلید پاور را به طرف بالا فشار دهید و قسمت قرار گرفتن نخ پنبه ای را روی پوست خود بگذارید، به آرامی دستگاه بندانداز را بر روی محلهایی که مو رشد کرده حرکت دهید. لازم به یادآوری است که فشار بی اندازه دستگاه بر روی بدن پوست شما را ازار مي دهد و یا امکان دارد دچار اسیب کند.

  ۴) بعد از حذف موها از ژل خنک کننده یا لوسیون مرطوب کننده ی مورد علاقه ی خود استفاده کنید.

  ۵) در استفاده، اگر خواستید واحد اصلی دستگاه بندانداز برقي متوقف شود، بلا فاصله کلید پاور را به سمت پائین دستگاه فشار دهید.


 • تهیه و تنظیم توسط فروشگاه باروزی
  تماس : 09133332817
  انتشار مطلب در :