نقد و بررسی تلویزیون بهترین تلویزیون ها از لحاظ صدا در سال 2020

توضیحات:

 • کیفیت تصویر در طول تاریخ مهمترین ویژگی یک تلویزیون بوده است. فرقی نمی کند که علاقه مند به فیلم هستید یا یک طرفدار ورزش، کیفیت تصویر معمولاً اولویت هر شخص برای انتخاب تلویزیون است. با این حال ، هیچ سیستم خانگی بدون کیفیت صدای مناسب نمی تواند تجربه ای خارق العاده ارائه دهد. درست مثل سالن های سینما یا استادیوم ، صدا نقش مهمی در انتقال محتوا به مخاطب را دارد و می تواند افراد در صحنه های فیلم  غوطه ور سازد. اگرچه تلویزیون ها کاملترین سیستم صوتی را ندارند، اما پیشرفت چشمگیری در این زمینه طی سالیان اخیر حاصل شده است. تلویزیون های مدرن می توانند صدای بلندتر و باس مناسبی داشته باشند و گفتگوی واضح و قابل قبولی ارائه دهند. اگر می خواهید تلویزیون با بهترین صدا را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم یک سیستم صوتی اختصاصی یا یک سندبار بخرید.

  بهترین تلویزیون OLED از لحاظ صدا : تلویزیون ال جی GX
  بهترین تلویزیون از لحاظ صدا که آزمایش کرده ایم LG GX OLED است. این محصول یک تلویزیون درجه یک OLED است که به صورت صاف روی دیوار قرار خواهد گرفت و به جای پایه دارای یک پایه مخصوص اتصال به دیوار است. همچنین یک نوار صوتی LG GX وجود دارد که قرار است با این تلویزیون ترکیب شود و به صورت ترکیبی بر روی دیوار قرار خواهد گرفت. تلویزیون کیفیت تصویر عالی و کیفیت صدای خوبی را ارائه می دهد که اکثر مردم از آن راضی خواهند بود.


  بلندگوهای داخلی تلویزیون پاسخ فرکانسی خوبی دارند. این تلویزیون دارای یک صدای صوتی متعادل است که گفتگو را واضح می کند و باس را با قدرت بسیار مناسب پخش می کند.همچنین برای محیط های پر سر و صدا به اندازه کافی صدا بلند می شود. از نظر کیفیت تصویر، GX  به لطف صفحه OLED خود نسبت بی نظیر کنتراست و یکنواختی کامل رنگ سیاه را فراهم می کند همچنین دارای زاویه دید گسترده، زمان پاسخگویی تقریباً فوری است و محتوای با وضوح پایین را بدون هیچ مشکلی ارتقا می دهد. از نرخ رفرش متغیر (VRR) پشتیبانی می کند و تاخیر ورودی بسیار خوبی برای بازی دارد.

  متأسفانه ، مانند هر تلویزیون OLED خطر سوختن دائمی وجود دارد. با این حال ، انتظار نداریم بیشتر افرادی که محتوای متنوعی را تماشا می کنند ، این مسئله را تجربه کنند. این تلویزیون خیلی روشن نمی شود، اما اگر می خواهید از آن در یک اتاق کاملاً روشن استفاده کنید ، دارای بازتاب فوق العاده ای است. در مجموع ، این تلویزیون دارای بهترین صدا با پنل OLED است که ما آزمایش کرده ایم.


  جایگزینی ارزانتر برای تلویزیون ال جی GX: تلویزیون ال جی CX
  اگر می خواهید کمتر هزینه کنید و تلویزیون OLED با صدای مناسب تهیه کنید، می توانید به جای GX تلویزیون ال جی CX را تهیه نمائید. در حالی که هدف استفاده از تلویزیون GX قرار گرفتن بر روی دیوار است و LG نوار صوتی همراه آن را به طور جداگانه به فروش می رساند، تلویزیون ال جی CX دارای یک پایه برای نصب بر روی دیوار است.


  این تلویزیون نیز پاسخ فرکانسی خوبی با قدرت باس مناسب دارد. اما ممکن است در حداکثر میزان صدا دچار اعوجاج شود. از نظر کیفیت تصویر ، تقریباً دقیقاً مانند GX با نسبت کنتراست بی نهایت ، زاویه دید گسترده ، روشنایی اوج مناسب و عملکرد انعکاس برجسته است. همچنین زمان پاسخگویی تقریباً فوری دارد ، اما ممکن است متوجه برخی از نویز ها با محتوای نرخ فریم پایین شوید.


  اگر بهترین تلویزیون را برای کیفیت صدا می خواهید ، باید از تلویزیون ال جی  GX راضی باشید ، اما اگر می خواهید پس انداز کنید و چیزی ارزان تر تهیه نمائید ، به تلویزیون ال جی CX توجه کنید.


  بهترین تلویزیون QLED از لحاظ صدا: تلویزیون TCL 6 Series / R635 2020 QLED
  بهترین تلویزیون QLED از لحاظ صدا تلویزیون TCL 6 Series / R635 2020 QLED می باشد که می تواند صدا را با قدرت مناسب در محیط اطراف پخش کند. بلندگوهای داخلی این تلویزیون TCL از هر تلویزیون که آزمایش کرده ایم ، بهترین کیفیت صدا را دارند.  پاسخ فرکانسی بسیار خوبی دارد. حتی اگر باس تولید نمی کند، صدا را قدرت عالی در اوج پخش می کند تا بتوانید بهترین صدا را بشنوید


 • تهیه و تنظیم توسط فروشگاه باروزی
  تماس : 09133332817
  انتشار خبر در :